Cayma Hakkı | SOU-BA

  WORLDWIDE SHIPPING  

Cayma Hakkı

1. Ürünler, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ürün hasarlı olmasa dahi hiçbir gerekçe belirtmeksizin iade edilebilir. Bu halde gerekçesiz teslime ilişkin Alıcı yazılı bir beyanda bulunmalıdır.

2. İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, etiketi çıkarılmamış, kullanılmamış veya ‘tekrar satılabilirliği’ bozulmamış olmalıdır.

3. Ambalajı açılmış, etiketi çıkarılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4. Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

5. Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimine ilişkin bildirim 14 günlük süre içerisinde ne zaman yapılmış olursa olsun Alıcı takip eden 10 günlük süre içerisinde Ürünler’i SOU-BA’ya teslim etmiş olmakla yükümlüdür. Bu halde SOU-BA de Ürünler’in kendisine iadesinden itibaren 14 gün içerisinde ödenen bedeli ilgili bankaya iade etmek ile yükümlüdür.

6. Bu şekilde yapılan iadede,kargo ücreti piyasa koşullarına göre Alıcı’ya aittir. Karşı ödemeli gönderilen sebepsiz iadeler bu kapsamda kabul edilmeyecektir.

7. İadesi yapılacak Ürünlerin kargo takibi ve SOU-BA’ya ulaştırılması konusundaki takip ve bilgilendirme alıcıya aittir. İade kargolarında kaybolan ürünlerden alıcı sorumludur. İade kargolarında taşımadan kaynaklı zarar gören ürünlerden alıcı sorumludur ve iadesi kabul edilmemektedir.

8. Ürünler, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır.

9. Ürünler’in ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yer almaktadır.

10. Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan iadeler SOU-BA tarafından kesinlikle kabul edilmemektedir.

X
GET 15% OFF
Subscribe to our e-mail newsletter to be informed about the latest campaigns and discounts. Get 15% off!
    SUBSCRIBE
    Terms of service - I read and agree